Blog Yazıları

Blogumuzdan paylaşılan bilgilendirici sosyal medya içeriklerini keşfedin!

Instagram IGTV Kullanmak Ücretli midir?

Instagram tarafından oluşturulan IGTV bağımsız bir video platformudur. Özellikle içerik üreticileri için oldukça uygun ve kullanışlı bir platformdur. Instagram’..

Daha Fazla Oku

Instagram Konum Ekleme

Instagram konum ekleme özelliği, oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü paylaşılan gönderilerin nerelere ait olduğunu gösteren bir özelliktir. Payl..

Daha Fazla Oku

Instagram’da Gönderiler Yorumlara Nasıl Kapatılır?

Instagram’da her gönderinin altına yorum yapmayı seven kişiler bulunmaktadır. Bu yorumlar kimi zaman iyi kimi zaman da oldukça kötü yorumlardır. Eğer sizler de özel..

Daha Fazla Oku

Instagram’da En Çok Takipçi Kazandıran Filtre Hangisidir?

Instagram’ın son zamanlarda yaptığı güncellemeler ile gönderileriniz de uygulayabileceğiniz pek çok filtreyi kullanıma sunmuştur. Bu sunduğu çeşitli ve hepsi de birbir..

Daha Fazla Oku

Instagram’da Fake Hesap Açma Yolları

Instagram’da fake hesap açıp, kullanıcıları kendi kimliklerinizi paylaşmadan takip etmek istiyorsanız, fake hesap açma yollarını araştırmalısınız. Sizlere bu yazımızda fake hesa..

Daha Fazla Oku

Instagram Reels Kaç Saniyedir?

Instagram reels, Instagram’da 15 saniye ve 30 saniye arası kısa videolar oluşturabildiğiniz bir format olarak karşımıza çıkıyor. Diğer uygulamalardan esinlenerek oluşturulan reels vide..

Daha Fazla Oku

Instagram Rapor Etme Süreci Nedir?

Instagram üzerinden kullanıcılar, rahatsız edici bir yorumu, fake bir hesabı ve birçok konuyu rapor etme olanağına sahiptirler. Raporlama işlemini sistem üzerinden, nedeniniz ile b..

Daha Fazla Oku

Instagram Dm Kutusuna Şikayet Gelir mi?

Instagram'da bir kullanıcıyı veya bir sayfayı şikayet ettiğinizde, sizin şikayetinize dair o hesaplara bildirim gitmeyeceği  gibi dm olarak özel mesajda gitmez. Kullanıcılara şik&acir..

Daha Fazla Oku

TikTok Reklam Fiyatları

TikTok’ta reklam vermek istiyor ancak reklam fiyatları hakkında herhangi bir bilginiz yoksa sizlere bu yazımızda konu hakkında bilgileri sunacağız. Peki, TikTok reklam fiyatları nedir? Reklam..

Daha Fazla Oku

Tiktok'ta Reklam Nasıl Verilir?

Markanızın asıl hedef kitlesi gençler ise, TikTok bu konuda size çok fazla yardım sağlayacaktır. Profilinizin daha çok takip edilmesi, videolarınızın daha çok beğenilmes..

Daha Fazla Oku

TikTok’ta Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası

TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası, günümüzde TikTok uygulaması kullanımının fazla olması ile birlikte her kullanıcının başına gelebilen bir hata olarak karşınıza ç..

Daha Fazla Oku

TikTok Şifremi Unuttum Nasıl Alabilirim?

Birçok TikTok kullanıcısı hesap şifrelerini zaman zaman unutabilmektedir. TikTok şifrenizi unuttuysanız ve giriş yapmakta zorlanıyorsanız, bu durumun çözümü olduk&ccedi..

Daha Fazla Oku

Instagram’da Kaydırma Özelliği Nasıl Yapılır?

Instagram takipçilerinize, herhangi bir bilgiyi sunmak ya da kendi profilinize yönlendirmek için, kaydırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kaydırma işlemini kullanabilmek ..

Daha Fazla Oku

Instagram İçin Topluluk İlkeleri Nedir?

Instagram uygulamasında topluluk ilkelerinin bulunmasının sebebi, Instagram kullanıcılarının kendini ifade ettiği güvenli bir ortamda bulunmasını sağlamaktadır. Öncelikle topluluk ilkeler..

Daha Fazla Oku

Instagram Swipe Up Özelliği İşletme Hesabında Kullanılır mı?

Instagram’da başka uygulamalarda yapmış olduğunuz bir takım çalışmalarınızı göstermek için takipçilerinizi Swipe Up özelliğiyle güvenli bir şekilde kendi p..

Daha Fazla Oku

Instagram Etkileşim Limitleri Ne Kadardır?

Instagram'ı aktif olarak kullanırken karşınıza bazı uyarılar gelebilir. Bu uyarılar arasında beğeni limitini aştığınıza dair veya fazla kişiyi takip edemezsiniz gibi uyarılar yer alabilir. Daha..

Daha Fazla Oku

Instagram'da Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Uyarısı Nedir?

Instagram'da sık sık uyarılar alırsınız. Aldığınız uyarılar arasında, üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu şekilde bir uyarı almış olabilirsiniz. Bu uyarının ortaya &ccedi..

Daha Fazla Oku

Instagram'a Sorununuzu Nasıl Bildirirsiniz?

Instagram herkesin hayatından bir parça halindedir. Sosyal yaşantınızı yansıttığınız aktif kullanılan bu sosyal medya platformunda bazen diğer kullanıcılar tarafından, bazen de kendi hesabın..

Daha Fazla Oku

Instagram Ücretsiz Bir Şekilde Takipçi Arttırma Yöntemi

Instagram'da daha çok etkileşim almak ve kazanç sağlamak için etkileşim kadar takipçide önemlidir. Onlarla iletişim kurmak, bağ yaratmak sizi daha da çok..

Daha Fazla Oku

Instagram’da Spam Almamak İçin Yapmanız Gerekenler

Instagram uygulamasında spam almamak için topluluk kurallarına uymanız gerekir.  Yazımızda bu konu hakkında bilgileri paylaşacağız.

Instagram’da Kişisel Blog Nasıl Açılır?

Instagram'da kişisel blog açmak için uygulamanız gereken noktalar bulunmaktadır. Detayları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Instagram’da Kişisel Blog Kapatma Yolları

Instagram'da kişisel bloğunuzu  kapatma yollarını anlatmadan önce size belirtmek istediğimiz bir konu vardır. Kişisel bloğunuzu kapattığınızda işletme hesabınızdan kurtulmak anlamına ..

Daha Fazla Oku

Instagram Hikayelerinde Soru Nasıl Sorulur?

Instagram'da kullanıcılar arasında en çok kullanılan hikâye özelliği soru sorma özelliğidir. Bu özellik sayesinde takipçilerinizle daha da yakından iletişim k..

Daha Fazla Oku

Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram gönderi zamanlama özelliğini maalesef kullanıcılarına sunmamaktadır. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için üçüncü parti uygulamalarından faydala..

Daha Fazla Oku

Instagram Hikâyede Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Instagram kullanıcılarından bazıları sizin hesabınızı tamamen engellemek yerine, hikâye bölümünden engelleyebilirler. Bu işlemi gerçekleştirdikleri takdirde sizi engelle..

Daha Fazla Oku

Instagram Tanıtım Yayınlayamazsın Sorunu

Instagram kullanıcıları, uygulamada tanıtım oluşturmak istedikleri sırada bazı durumlarda tanıtım yayınlayamazsınız hatası alabilirler. Bu hatayı Instagram'da bir çok kullanıcı almaktadı..

Daha Fazla Oku

Instagram Web’te Mesaj Gönderme

Instagram uygulamasına hem mobil cihazlarınızdan hem de internet tarayıcılarınızdan girebilmeniz mümkündür. Ancak tarayıcınızdan Instagram uygulamasına giriş yaparak, dm mesaj bö..

Daha Fazla Oku

Instagram’a Bağlanan Hesaplardan Çıkamama Sorunu

Instagram uygulaması kullanıcılarına birden fazla hesap üzerinde, aynı zamanlarda paylaşım yapabilme olanağı sunmaktadır. Ayrıca uygulamaya birden fazla hesabı kaydederek, şifrenizi girmeden h..

Daha Fazla Oku

Instagram’da Emoji Görülmeme Sorunu

Instagram yaşadığınız bazı sorunlar arasında emoji göremiyorum sorunu yer alır. Instagram uygulamasında emojilerinizin görülmemesi birçok sebebe bağlı olabilir. Instagram kull..

Daha Fazla Oku

Instagram’da Takip Edilenler Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram’da Takip Edilenler Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram kullanıcıları takip edilenler kısmını neye göre sıralandığında merak etmektedirler. Sizlere bu yazımızda konu..

Daha Fazla Oku

Instagram’da Tanıtım Ücretleri 2021

Instagram'da tanıtım ücretleri 2021 yılı itibarıyla günlük olarak en az 10 lira civarındadır.  Bununla birlikte tanıtımı Instagram'da yayınlamanızın ardından durdurabilm..

Daha Fazla Oku

Instagram Hesabımın Hangi Cihazlarda Açık Olduğunu Görebilir Miyim?

Instagram kullanıcılarının merak ettikleri konulardan bir tanesi ise diğer cihazlardan çıkış yaptıkları hâlde, güvenliği söz konusu olduğu için nerelerden giriş yapıld..

Daha Fazla Oku

Instagram Siyah Mod Nasıl Yapılır?

Instagram uygulaması kullanıcılarına, bu özelliği uygulama üzerinden otomatik olarak gerçekleştirebilme işlemini sunmamaktadır. Bu sebepten siyah mod özelliği, tüm kullan..

Daha Fazla Oku

TikTok Flaş Açma Özelliği

TikTok’ta fotoğraf ve video çekimi sırasında flaşı açarak kaydetmek istediğiniz anları, daha güzel ve kaliteli bir şekilde çekebilirsiniz. Özellikle pek ç..

Daha Fazla Oku

TikTok Jeton Nedir?

TikTok uygulamasında jetonun ne olduğu eski kullanıcılar tarafından bilinse de, uygulamaya yeni katılan kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. TikTok jetonu tanımlamak gerekirse..

Daha Fazla Oku

TikTok Shoutouts Nedir?

TikTok uygulamasına son güncellemeler ile birlikte shoutouts özelliği de geliştirilmiştir. Bu özellik sayesinde hem hesabınızı geliştirebilir hem de birçok takipçi kaza..

Daha Fazla Oku

TikTok Çalışanı Olabilmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

TikTok birçok kullanıcı tarafından ilgi ile takip edilerek kullanılmaktadır. Bu noktada birçok TikTok kullanıcısı, TikTok çalışan olabilmek için yapılması gerekenlerin n..

Daha Fazla Oku

Twitter’da Mavi Tik Var Mıdır?

Twitter’da mavi tik yani onaylanmış hesap bulunmaktadır. Twitter'da mavi tik rozeti büyük kitlelerce tanınan hesapların gerçekliği konusunda Twitter kullanıcılarının bilg..

Daha Fazla Oku

TikTok’ta Videolu Yorum Yanıtlama Nasıl Yapılır?

TikTok uygulamasında özgün ve farklı yorumlar yapmak istiyorsanız, videolu yorum yanıtlama özelliğini kullanabilirsiniz. Özellikle TikTok’ta videolu yorum yanıtlama ö..

Daha Fazla Oku

Instagram IGTV Video İndirme

Instagram IGTV indirme aracının ne olduğunu merak edebilirsiniz. Sizler için konunun ayrıntılarını açıklıyoruz. Bu araç sayesinde Instagram'a yüklenmiş olan IGTV video..

Daha Fazla Oku

Instagram Profiline İnternet Sitesi Eklemek

Sosyal medya platformlarının günümüzde popüler olmaya başlamasıyla, Instagram üzerinden satış yapan kişiler, bu tarz platformlar üzerinden kendi reklamlarını yaparak h..

Daha Fazla Oku

PayTR ile Instagram Takipçi Satın Alma

PayTR ile takipçi satın almak, en güvenilir alışverişiniz olabilir. Çünkü paytr firması Türkiye'de adını duyurmuş ve güvenirliğini kanıtlamıştır. Paytr il..

Daha Fazla Oku

Instagram Unf Programı

Instagram unf programı sizi takipten çıkan hesapları görmenize yarayan bir araçtır. Çeşitli web sitelerinde instagram takibi bırakanlar olarak adlandırılan Unf programları..

Daha Fazla Oku

Tiktok Takipçi Hilesi

Tiktok'ta canlı yayına geçmek için Tiktok 1000 takipçi hilesi işinizi kolaylaştıracaktır. Canlı yayın açabilmek için 1K takipçi barajı..

Daha Fazla Oku

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

Günümüzde sosyal medyalar, kullanıcılarının en fazla vakit geçirdiği yerler olabiliyor. Bu durumda da vakitlerini kontrol edemeyen veya geçirilen bu vakti zaman kaybı o..

Daha Fazla Oku

Twitter’da Beğeni Hilesi Yapılabilir Mi?

Twitter da son zamanların popüler sosyal medyalarından biridir. Burada da diğer sosyal medyalarda olduğu gibi bir etkileşim ve fenomenlik yarışı bulunmaktadır. Bu yarışta en iyi ola çab..

Daha Fazla Oku

Tiktok’ta Telefon Numarası Zaten Kayıtlı Ne Anlama Geliyor?

Telefon numaraları yalnızca tek bir hesapla ilişkilendirilebilir. Telefon numaranızı yeni bir hesapla ilişkilendirmek istiyorsanız, şu an için numaranızla ilişkili olan hesap telefon numaras..

Daha Fazla Oku