Twitter’da Beğeni Hilesi Yapılabilir Mi?

Twitter’da Beğeni Hilesi Yapılabilir Mi?

Twitter da son zamanların popüler sosyal medyalarından biridir. Burada da diğer sosyal medyalarda olduğu gibi bir etkileşim ve fenomenlik yarışı bulunmaktadır. Bu yarışta en iyi ola çabası ise tamamen para kazanma isteğinden kaynaklanmaktadır. Twitter’da en yüksek etkileşime sahip hesaplara firmalar reklam vermekte ve bu sayede hesap sahipleri hiç yorulmadan yüklü miktarlarda para kazanmaktadır. İşte bu para kazanma yarışında diğer hesaplardan bir adım daha önce olmak isteyen hesap sahipleri beğeni ve rt hilesi yaparak para kazanmaktadırlar.

Twitter Beğeni Hilesi Ücretli Midir?

Twitter’da etkileşim oldukça önemlidir. Çünkü etkileşimi yüksek bir hesabınız var ise reklam gelirinizin de olması muhtemeldir. Bu nedenle de birçok hesap etkileşimini yüksek göstermek için rt, beğeni, takipçi gibi hileleri satın alamk ister. Birçok site de bu etkileşimleri belirli bir ücret karşılığında satar. Bazı siteler 100 beğeni veya 1000 beğeni gibi ufak sayılardaki beğenileri ücretsiz olarak hesaplara verebilmektedir.

İlginizi çekebilir: Twitter beğeni hilesi

Twitter Beğeni Hilesi Yaparken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Twitter’da birçok kullanıcı tweetlerinin yüksek beğeni almasını ister. Bunun için de genellikle ücretle beğeni hilesi satın alırlar. Eğer sizler de beğeni hilesi satın alacaksanız bazı noktalara çok dikkat etmelisiniz. Öncelikle beğeni hilesi satın alırken mevcut takipçi sayınızla orantılı bir beğeni sayısı elde etmeyi hedefleyin. Aksi bir durumda takipçi sayınızla beğeni sayınız arasında dev bir fark varsa diikat çekecektir ve bu da hilenizi ortaya çıkaracaktır. Diğer bir dikkat etmenizi gerektiren durum ise sitenin güvenilir olması ve orijinal Türk hesaplarının beğenisini satmasıdır. Yabancı profillerin tweetlerinizi beğenmesi düşük bir ihtimal olduğundan bu da dikkat çeken ve beğeni hilesi yaptığınızı ortaya çıkaran bir durum oluşturabilir.

İlginizi çekebilir: Twitter izlenme hilesi