Tiktok’ta Telefon Numarası Zaten Kayıtlı Ne Anlama Geliyor?

Tiktok’ta Telefon Numarası Zaten Kayıtlı Ne Anlama Geliyor?

Telefon numaraları yalnızca tek bir hesapla ilişkilendirilebilir. Telefon numaranızı yeni bir hesapla ilişkilendirmek istiyorsanız, şu an için numaranızla ilişkili olan hesap telefon numarasını değiştirmenizi veya hesabı silmeniz önerilmektedir. Silinmiş hesap 30 gün süreyle devre dışı bırakılacak ve ardından kalıcı olarak silinecektir. Bunun ardından, telefon numarası yeni hesabınıza bağlanmak için uygun hale gelecektir.

Şu anda telefon numaranızla ilişkilendirilmiş hesabı bulmak için:
1. Hesaptan çıkın.
2. Sağ alttaki Profil'e dokunun.
3. Kaydol öğesine dokunun.
4. Sayfanın altındaki Giriş yap öğesine dokunun.
5. Telefon / e-posta / kullanıcı adını kullan seçimini yapın.
6. Telefon seçimini yapın.

Bu şekilde telefon numaranız diğer bağlı hesaptan kaldırılmış olacaktır. Girdiğiniz ve değiştirdiğiniz numara ise artık yeni hesabınızla çok kısa bir süre içerisinde ilişkilendirilmiş olacaktır.

Tiktok Hesabına Bağlı Numara Nasıl Değiştirilir?

Tiktok uygulamasında ekli telefon numarası nasıl değiştirilir diye soranların çoğu hesaba kayıtlı TikTok telefon numarası kapandığı için hesaba erişim yapamamakta. Çözüm için kayıtlı numara değiştirme veya numara silme için ne yapılması gerektiğini aramakta. 

Uygulama yakın yıllarda büyük başarı elde ederek popüler uygulamalar arasına hızlı bir giriş yaptı. Bunu sağlayan en büyük etkenlerden biri ise önemli reklam bütçesi oldu. Zamanında çoğu yerde reklamı karşımıza çıkan uygulama şimdilerde pek reklamını görmemekteyiz.

Tiktok’ta numara değiştirmede veya numara kaldırma sorunu yaşıyorsanız hesap ayarlarınıza girin ve şu yolları takip edebilirsiniz:

Hesapla ilişkilendirilmiş telefon numarasını değiştirmek için:
1. Sağ alttaki Profil'e dokunun.
2. Sağ üstteki 3 satırlı simgeye dokunun.
3. Hesabını Yönetimi > Telefon Numarası seçimini yapın.

İlginizi çekebilir: Tiktok türk gerçek takipçi