TikTok’ta Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası

TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası, günümüzde TikTok uygulaması kullanımının fazla olması ile birlikte her kullanıcının başına gelebilen bir hata olarak karşınıza çıkar. Bu hatayı TikTok kullanıcılarının takip ettiğiniz sırada alabilirsiniz. TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatasını almanızın nedeni, uygulamanın belirlediği belli bir zaman içerisindeki takip kotasını aşmanızdır. Eğer bu hatayı alırsanız belli bir süre kullanıcıları takip edemezsiniz. Bu hatayı almanızın bir diğer sebebi ise çok fazla kullanıcıyı takip etmenizden dolayı uygulamanın sizi bot olarak algılanmasıdır.  Böylelikle TikTok bot hesapların önüne geçmeyi amaçlar. Sizde TikTok uygulamasında bu tarz bir hata ile karşılaşıyorsanız, çözümünü sizler için aşağıda açıklıyoruz

TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatasının Çözümü

TikTok uygulamasında takipçi kotası almamak için ve hesabınızda bu hata ile karşılaştığınızda çözebilmek için, TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatasının çözümünü sizler için açıklıyoruz.

  • TikTok uygulamasında böyle bir hatayı almamak için ilk önce yapmanız gereken şey, bir saat içinde en fazla 30 kullanıcıyı takip etmenizdir. Eğer bir saat içinde 30'dan fazla kişiyi takip ederseniz, bu hatayı alabilmeniz mümkündür.
  • TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası aldığınızda sorun bildirimi yapabilirsiniz. TikTok uygulamasında  geri bildirim ve yardım kısmına gelerek, sorununuzla ilgili yaşadıklarınızı bahseden bir bildirim yazabilir ve TikTok yetkililerine gönderebilirsiniz. Ardından iki gün içinde size geri dönüş sağlanır.
  • Bu hatadan kurtulmanın bir diğer yolu ise TikTok uygulamasını güncellemenizdir.
  • TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatasının çözümü için, mobil cihazınızdan uygulamalar kısmına gelerek TikTok uygulamasını bulmanız gerekir. Ardından verileri temizle seçeneğine tıklayarak, TikTok verilerini silmelisiniz.
  • Bir diğer yol ise TikTok hesabından çıkış yaparak tekrar girmenizdir.

TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ne Zaman Düzelir

Bu hatanın ne zaman düzeleceği konusunda bilgiye sahip olunamaz. Takip kotasını ne derece aştığınız ile ilgili bu hatanın süresi uzayabilir.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip