TikTok Şifremi Unuttum Nasıl Alabilirim?

Birçok TikTok kullanıcısı hesap şifrelerini zaman zaman unutabilmektedir. TikTok şifrenizi unuttuysanız ve giriş yapmakta zorlanıyorsanız, bu durumun çözümü oldukça basittir. Öncelikle TikTok uygulamasına kayıt olduğunuz zaman hangi bilgilerinizi verdiğinizi bilmeniz gerekiyor. Facebook adresiniz veya e-mail adresinizle kaydolmanız durumunda, Facebook veya e-mail onay kodu yardımıyla şifrenizi değiştirme işlemini kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

TikTok Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

TikTok unuttuğunuz şifrenizi değiştirebilmek için öncelikle hangi yolla bu işlemi gerçekleştireceğinize karar vermeniz gerekmektedir. Bu işlemi yapmak için;

  • Öncelikli TikTok uygulamasına giriş yapmalısınız. Karşınıza insan simgesi çıkacaktır. Buraya tıkladığınızda TikTok uygulama ekranında yeni kayıt ekranı açılacaktır. Karşınıza çıkan açılış ekranının en alt kısmında bulunan zaten hesabım var seçeneğine tıklamalısınız. 
  • Daha sonra ekranda şifremi unuttum yazısının yanında bulunan, giriş yapmak için yardım al seçeneğine tıklayarak daha önce TikTok sayesinde üye olduğunuz seçenekler arasından hangisi ile üye olduysanız, örneğin, e-posta, telefon numarası, Facebook adresiniz gibi herhangi bir tanesini seçmelisiniz.
  • Seçiminizi yapmanızın ardından sizden bazı bilgileri istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Telefonunuz üzerinden tekrar kayıt oluştur diyerek, telefonunuza onay kodu gelecektir  ya da e-posta adresinize bir e-posta bildirimi gelir. Bu sayede şifre değiştirme için gönderilen linke tıklayarak, yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm işlemleri gerçekleştirdiğinizde, şifrenizi yeniledikten sonra TikTok hesabınıza yeni şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

TikTok Şifre Değiştirememe Sorunu

Yukarıda bahsettiğimiz bütün işlemleri uyguladığınız halde hâlâ TikTok hesabınıza giriş yapamıyorsanız, TikTok müşteri hizmetleri ve iletişim adresleri ile sorunuzu çözebilirsiniz. TikTok müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında internette kesin bir bilgi bulunmuyor ama gmail ve outlook üzerinden TikTok uygulamasının aktif müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. TikTok uygulamasının genellikle kullandığı [email protected] adresini şifreniz ile ilgili sorununuzu açıklayan bir mesaj yollayabilirsiniz. Kısa süre içinde gönderdiğiniz maile cevap gelecektir.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip