TikTok Shoutouts Nedir?

TikTok uygulamasına son güncellemeler ile birlikte shoutouts özelliği de geliştirilmiştir. Bu özellik sayesinde hem hesabınızı geliştirebilir hem de birçok takipçi kazanabilirsiniz. Peki, TikTok shoutouts özelliği nedir? Detaylı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde TikTok platformunda beğendiğiniz popüler bir hesapla belli bir ücret ödeyerek iletişime geçebilir ve sizin için özel videolar oluşturmasını isteyebilirsiniz. Yani bu özellik sayesinde normal hesaplarla popüler hesaplar iletişim imkânına sahip olur. Örneğin, sevdiğiniz biriyle olan özel gününüz için veya doğum gününü kutlamak istediğiniz arkadaşlarınız için, popüler hesaplar ile iletişime geçerek, videolar çekmesini isteyebilirsiniz.  Çekilen bu videolar karşılığında ücret alınarak, popüler hesaplarda bu platformdan kazanç sağlama fırsatına sahip olabilir.

TikTok Shoutouts Nasıl Çalışır?

TikTok platformunda bulunan shoutouts özelliğinin kullanımı oldukça basittir. Peki, TikTok shoutouts nasıl çalışır? Detayları sizler için açıklıyoruz.

  • Bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar, videosu için istediği içeriği oluşturur, ayrıntılarını yazar ve videosunu çekmesi için popüler kullanıcıya gereken ödemeyi yapar.
  • Ardından popüler kullanıcılar, videoyu 3 gün içinde oluşturmak zorundadır. Eğer bu videoyu oluşturmak istemezlerse, para iadesi yapabilir.
  • Ardından oluşturulan video bir hafta içinde TikTok tarafından incelenir.
  • Yapılan incelemeler sonucunda videoda herhangi bir sorun olmadığı anlaşılıp onaylanırsa, kullanıcılara mesaj olarak gönderilir.

TikTok Shoutouts İle Nasıl Para Kazanılır?

TikTok’ta shoutouts özelliğini kullanarak para kazanmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sizin için açıklıyoruz. Öncelikle hesabınızda shoutouts özelliğini kullanabilmek için, içerik yöneticisi araçlarından bu özelliği aktifleştirmeniz gerekir. TikTok hesabınızda bu şekilde ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ancak bu özelliği kullanabilmek için yüksek takipçi sayılarına sahip bir hesap olmanız gerekir. Yani düşük ya da ortalama bir takipçiye sahipseniz, shoutouts özelliğini kullanamazsınız.

İlginizi çekebilir: Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip