Instagram Swipe Up Özelliği İşletme Hesabında Kullanılır mı?

Instagram’da başka uygulamalarda yapmış olduğunuz bir takım çalışmalarınızı göstermek için takipçilerinizi Swipe Up özelliğiyle güvenli bir şekilde kendi projelerinize yönlendirebilirsiniz. Swipe Up özelliğini kullanmak için 10 bin takipçiye erişmeniz ve gerekmektedir. 10 bin takipçi kuralı ile sadece büyük firmalar, ünlüler ve fenomenler gibi geniş kitlelere sahip olanlar yapabiliyor.

Swipe Up Yukarı Kaydır Özelliği Nedir?

Swipe Up özelliği daha çok hikayelerde yukarı kaydır özelliği ile bilinir. Paylaştığınız hikâyeye link eklersiniz takipçilerinize ise Yukarı Kaydır butonu olarak görülür. Takipçileriniz yukarıya her kaldırdığında bağlantı onları sizin bağlantıya eklediğiniz alana götürür. Swipe Up özelliği ile büyük kitleye sahip olanlar kısa vadede birçok kazanç sağlarlar. İşletme hesabınız varsa Swipe Up özelliğini kullanabilirsiniz.

Satış yapmakta kolaylık.

Ürün sitesine kolay erişim.

Aracısız yönlendirme.

Instagram güvenilir takipçi

Kaydırma başına ücretli kazanç.

Bağlantılar arası güvenli geçiş.

Swipe Up Yukarı Kaydır Özelliği Nasıl Kullanılır?

Profesyonel bir hesabınız varsa ve 10 bin üstü takipçiye sahipseniz bu ayrıcalıklı özellik tam size göre. Aşağıda belirtilen adımları izleyerek ürün tanıtımı, ürün satışı ya da göstermek istediğiniz projeleriniz rahatlıkla tanıtabilirsiniz.

Profilinize giriş yapın ve hikâye oluştura tıklayın. Hikayenizi ekleyin.

Sağ üstte zincir ikonu olacaktır. Oraya tıklayarak link ekleyin.

Gönder butonuna tıklayın.

Artık yukarı kaydır Swipe Up özelliğini kullanmış oldunuz.

Eğer 10 bin takipçiniz yoksa Igtv'de yine zincir ikonuna tıklayarak Igtv videonuzun ilk 15 saniyesini fragman olarak hikayenizde paylaşabilirsiniz. Hikayenizin altında Videoyu İzle butonu çıkacaktır. Butona tıklayan her takipçinizi Igtv videonuza götürür. Böylelikle takipçilerinize kolaylıkla erişim sağlayarak onlara ürün satışı sağlayabilir aynı zamanda kazanç sağlayabilirsiniz. Igtv vidolarınızın izlenmelerini de artırarak yüksek etkileşim kazanacaksınız.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip