Instagram IGTV Video İndirme

Instagram IGTV indirme aracının ne olduğunu merak edebilirsiniz. Sizler için konunun ayrıntılarını açıklıyoruz. Bu araç sayesinde Instagram'a yüklenmiş olan IGTV videolarını indirebilmeniz mümkün olur. Instagram IGTV özelliği sayesinde uzun videoları platform üzerinde paylaşabilirsiniz. Bu videolar arasından beğendiğiniz ya da daha sonra izlemek istediğiniz videoları indirmek istediğinizde, Instagram uygulaması size böyle bir özellik sunmamaktadır. Bunun için bir araca ihtiyacınız vardır. Instagram IGTV video indirme aracı sayesinde bu isteğinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu aracı kullanarak videoları indirdiğinizde, galerinize kaydedilecektir. Daha sonra galerinizden istediğiniz şekilde IGTV videolarını paylaşabilirsiniz.

Instagram IGTV Video İndirme Aracı İle IGTV Videolarını Nasıl İndirebilirsiniz?

Instagram IGTV video indirme aracını hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu işlemi bilgisayar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Instagram IGTV video indirme aracı ile IGTV videolarını nasıl indirebilirsiniz? 

•    Öncelikle yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak, Instagram hesabınıza girmenizdir. Hesabınıza giriş işlemini isteğinize göre hem mobil cihazınızdan hem de bilgisayardan gerçekleştirebilirsiniz.

•    Bir sonraki işlemde, Instagram IGTV aracını kullanarak indirmek istediğiniz IGTV videosunu bularak, linkini kopyalamaktır.
•    Daha sonra IGTV aracını açarak, kopyalamış olduğunuz linki istenilen bölgeye yapıştırmanız gerekir.
•    Ardından doğrulama kodunu yazmalısınız. Bu kodu yazdıktan sonra indirmek istediğiniz IGTV videosunun önizlemesi karşınıza gelecektir.
•    Video önizlemesinin alt kısmında bulunan indir seçeneğine tıklayarak, IGTV videosunu indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram IGTV Video İndirme Aracı Güvenilir Midir?

Instagram IGTV video indirme aracının güvenilir olup olmadığı konusunu merak edebilirsiniz. Hesap şifrenizi istemeyen ve herkes tarafından güvenilir olarak bilinen sitelerden bu aracı talep ettiğiniz takdirde hesabınız için hiçbir şekilde güven sorunu oluşmayacaktır.

İlginizi çekebilir: İnstagram türk takipçi satışı

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip