Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram gönderi zamanlama özelliğini maalesef kullanıcılarına sunmamaktadır. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için üçüncü parti uygulamalarından faydalanmanız gerekir. Instagram gönderi zamanlama işlemi için kullanabileceğiniz birçok üçüncü parti uygulaması bulunur. Bu uygulamalar sayesinde gönderilerinizin paylaşım zamanını ayarlayabilirsiniz ve daha sonra otomatik olarak paylaşabilmeniz mümkün olur. Özellikle bu uygulamalar Instagram hesabında düzenli olarak fotoğraf paylaşacak vakti olmayanlar için oldukça kullanışlı olabilir.

Instagram Gönderi Zamanlama Uygulamaları Nelerdir?

  • Buffer

Buffer uygulamasını android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızı indirebilmeniz mümkündür. Android ve iOS işletim sisteminize ait mobil cihazınıza  buffer uygulamasını indirerek, uygulama üzerinden Instagram hesabınızı açmalısınız. Tüm bu işlemleri tamamladığınızda, bilgisayarınızdan buffer internet sitesine girerek gönderilerinizi  zamanlayabilirsiniz. Ayarladığınız gönderilerinizin paylaşım zamanı geldiğinde otomatik olarak paylaşılmamaktadır. Eğer gönderilerinizin paylaşılma zamanı geldiğinde, telefonunuzda herhangi bir mobil veri bağlantısı ya da wi-fi bağlantısı olduğunda bir bildirim alırsınız. Bildirimi açtığınız takdirde paylaşım aşamasına geçebilirsiniz. Bu noktada uygulama gönderiyi sizin için Instagram hesabınız üzerinden açar ve manuel olarak paylaşım yapabilirsiniz.

  • Gramblr

Bu uygulama, Instagram'da gönderilerinizi zamanlamak için kullanıcılar tarafından tercih edilen en iyi bilgisayar uygulamasıdır. Bu uygulamayı hem mac hem de windows sürümlerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak gönderilerinizi yayınlamak için ayarladığınız süre boyunca bilgisayarınızın açık kalması gerekir. Bu uygulamayı kullanabilmek için, öncelikle üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra sisteme giriş yaparak Instagram hesabınızı, uygulamayla ilişkilendirmelisiniz. Daha sonra gönderilerinizin ileri bir tarihte paylaşılması için ayarlayabilmeniz mümkün olur.

Instagram Gönderi Zamanlama Ne İşe Yaramaktadır?

Instagram gönderi zamanlama işlemi sayesinde, Instagram hesabınızın yönetimini profesyonel bir boyuta taşıyabilirsiniz. İleri bir tarihte paylaşım yapılması için ayarladığınız gönderilerinizi, fazla bir çaba göstermeden belirlenen zamanlarda paylaşılabilme olanağını sizlere sağlamaktadır.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip