Instagram Etkileşim Limitleri Ne Kadardır?

Instagram'ı aktif olarak kullanırken karşınıza bazı uyarılar gelebilir. Bu uyarılar arasında beğeni limitini aştığınıza dair veya fazla kişiyi takip edemezsiniz gibi uyarılar yer alabilir. Daha önce bu bildirimleri alan ya da almayan Instagram kullanıcıları, bu uyarıların ne anlama geldiğini merak ederler. Instagram uygulamasında günlük olarak beğeni ve takip etme limiti bulunur. Eğer kullanıcılar bu limitleri aşarlarsa, hesaplarında beğeni yapmak veya takipçileri ile etkileşime geçmek  kısıtlanacaktır. Beğeni veya takipçi sayısındaki limitler, mesajlaşma konusunda geçerli değildir. Instagram'da istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.

Instagram’da Takip Etme Limiti Nedir?

Instagram uygulamasında limitsiz şekilde takipçiye sahip olabileceğiniz belirtilmektedir. Ancak takip edebileceğiniz maksimum hesap sayısı 7500’ü geçmemelidir. 7500 limitini aştığınızda, daha fazla kişiyi takip edemezsiniz uyarısı hesabınıza gelecektir. Ayrıca günlük olarak saat başına takip edeceğiniz hesap sayısı 60 kişi ya da 10 dakika ara ile 49 kişiyi takip edebileceğiniz gibi söylentiler bulunur. Bu limitleri aştığınızda da takip etme limitini aştığınız uyarısı hesabınıza gelecektir. Bu hesap limitlerini aştığınızda belli bir süre sonra tekrar hesaplar takip edilebilir. Bu nedenle aynı gün içinde çok fazla kişiyi takip etmemeye veya hesabınızdan takipçi çıkarmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde tekrar bu uyarılarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunu çözmenin en hızlı yolu ise Instagram Takipçi Satın Al uygulamaktır. Yeni takipçiler geldikçe takip etme limitinizde eş zamanlı yükselecektir. 

Instagram Beğeni Limiti Ne Demektir?

Instagram fotoğraflara gelecek beğenme sayısına bir limit koymuyor ancak saat başına beğenilecek maksimum gönderi sayısını belirlemiştir. Saat başında belirlenen gönderi beğenme sayısı 350 olarak belirtilir. Bu limiti aştığınızda, hesabınıza gelen yeni gönderileri beğenmeniz imkânsız olacaktır. Instagram’ın limit koymasının amacı, sahte ve bot hesapları uygulama üzerinden temizleyerek, tamamen gerçek kullanıcılara sahip bir Instagram uygulaması oluşturmaktır. Sahte veya bot hesapların kolaylıkla beğenebileceği ve takip edebileceği için, saat başına yaptığınız beğeni sayısı limitini aşmanız, Instagram'ın sizi otomatik olarak sahte veya bot bir hesap olarak algılamasına neden olur.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip