Instagram’da Tanıtım Ücretleri 2021

Instagram'da tanıtım ücretleri 2021 yılı itibarıyla günlük olarak en az 10 lira civarındadır.  Bununla birlikte tanıtımı Instagram'da yayınlamanızın ardından durdurabilme imkânınız bulunur ve bu ücretten daha az bir ücret ödeyebilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Instagram'da tanıtım ücretlerini ayarlayacağız kısım, tanıtımı yayınlayacağınız son kısımda karşınıza çıkacaktır. Bu kısımdan toplam ya da günlük olarak tanıtım bütçenizi belirleyebilirsiniz. Instagram’da tanıtım ücretleri belirlenirken kullanıcılar için en önemli nokta ise hedef kitledir.

Instagram’da Tanıtım Vermek

Instagram uygulamasında tanıtım vermek kolay bir şekilde yapılsa da reklam verenlerin sayısının artması ile birlikte rekabet ortamı da artmıştır. Bu durumda Instagram uygulamasına tanıtım vermek istediğiniz de dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Çünkü diğer tanıtımlar arasında sizin tanıtımınızın öne çıkması için bu gereklidir. Öncelikle Instagram’a vereceğiniz tanıtımın içeriği profesyonel bir şekilde hazırlanmalıdır. Ayrıca tanıtımınızı hedef kitlenizin ilgisini çekecek bir şekilde hazırlanması gerekir. Tüm bunları doğru bir şekilde ayarladığınızda, Instagram'a vereceğiniz tanıtımlardan maksimum faydayı sağlayabilirsiniz. Eğer tanıtım oluşturma konusunda kendinizi yetersiz hissediyorsanız, sosyal medya hizmeti veren bir ajansla anlaşmanız, en doğru tercih olacaktır.

Instagram’da Tanıtım Nasıl Verilir?

Instagram'da tanıtım vermek işlemini, direkt olarak uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Instagram'da gönderilerin alt kısmında olan tanıtımını yap butonu sayesinde, uygulayacağınız birkaç adımla tanıtım verme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için uygulamanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir.

  • Öncelikli Instagram hesabınızı, Facebook hesabınız ile bağlanmanız gerekir.
  • Daha sonra tanıtım oluşturma işlemlerine başlayabilirsiniz. Tanıtım oluştururken ödeme bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekir.
  • Bu bölümde tanıtım fiyatlarını da görebilmeniz mümkündür.
  • Instagram'da tanıtım verebilmenizin bir diğer yolu ise Facebook business manager platformudur. Bu platformdan daha detaylı bir şekilde tanıtımlarınızı oluşturabilirsiniz.
Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip