Instagram’da Takip Edilenler Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram’da Takip Edilenler Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram kullanıcıları takip edilenler kısmını neye göre sıralandığında merak etmektedirler. Sizlere bu yazımızda konunun detaylarını ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız. Instagram’da takip edilenler kısmı, en son takip ettiğiniz Instagram kullanıcılarına göre sıralanır. Yani Instagram hesabınızda ilk takip ettiğiniz kullanıcı, takip edilenler kısmının en son sırasında görünecektir. Bununla birlikte hesabınızda en son takip ettiğiniz kullanıcı ise takip edilenler kısmına tıkladığınızda, listenin en başında yer alacaktır.

Instagram’da Takip Edilenler Kısmını Sıralama Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınızda takip edilenler kısmını sıralama işlemini gerçekleştirebilmeniz, yeni özellikler ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur. Instagram uygulamasının algoritması bazen kullanıcıları zorlayabilmektedir. Bu noktada Instagram kullanıcılarının, daha kolay takip ettiği kullanıcıları bulmaları için kronolojik olarak takip edilenler listesini sıralama özelliği geliştirilmiştir. Bu özellik sayesinde daha önce takip ettiğiniz ancak ismini hatırlayamadığınız kullanıcıları, kolay bir şekilde bulabilmeniz mümkün hâle geliyor. Peki, takip edilenler listesini kronolojik olarak sıralamanın nasıl yapılır? Detayları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Ardından profil sayfanıza girmeniz gerekir.
  • Sofi sayfanızdan takip seçeneği tıkladığınızda, karşınıza çıkan ekranda sırala: varsayılan şeklinde bir seçenek göreceksiniz.
  • Sırada: varsayılan seçeneğinin karşısındaki ok simgesine tıklayarak bu işlemi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
  • Bu kısma tıkladığınızda karşınıza iki seçenek gelecektir. Buradan takip etme tarihi ile ilgili olarak en yeni ve en eski kullanıcıları listeleyebilmeniz mümkündür.
  • “Takip etme tarihi: en yeni” seçeneğini seçtiğiniz takdirde, en son takip ettiğiniz kullanıcılar listenin en üst kısmında yer alacaktır. “Takip etme tarihi: en eski” seçeneğini seçtiğiniz takdirde, ilk takip ettiğiniz kullanıcılar karşınıza gelir.

Instagram Takipçi Listesi Nasıl Sıralanır?

Instagram hesabınızda, takipçi listenizin nasıl sıralandığını merak edebilirsiniz. Takipçi listeleri ise karışık olarak sıralanmaktadır. Bunun nedeni ise takipçi kasma işlemlerinin daha doğal ve doğru yapılabilmesi içindir.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip