Instagram’da Kaydırma Özelliği Nasıl Yapılır?

Instagram takipçilerinize, herhangi bir bilgiyi sunmak ya da kendi profilinize yönlendirmek için, kaydırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kaydırma işlemini kullanabilmek için belirli işlem sıralarını eksiksiz yapmanız gerekmektedir. Bu sayede Instagram’da paylaştığınız hikâyelerinizin üzerine link ekleyebilir ve kaydırma özelliği ile kolayca yönlendirme yapabilirsiniz. Peki, Instagram'da kaydırma özelliği nasıl yapılır? Çeşitli amaçlar doğrultusunda Instagram'da insanları farklı noktalara yönlendirebilmek için uygulama üzerinden yukarı kaydır linki ekleyebilirsiniz.

  • İlk yapmanız gereken Instagram hesabınızı açtıktan sonra hikâye eklemek için, hikâye paylaşım bölümüne gelmenizdir.
  • Story bölümüne fotoğraf ekleme işleminden önce gerekli olan linki kopyalamanız gerekir. Eğer bunu yapmazsanız bağlantı çıkışı gerçekleştirilecek olan link ekleme seçeneği bu kısımda gözükmeyecektir.
  • Bir sonraki adım ise paylaşacağınız resim seçimini yapmanızdır. Ardından uygulamanın sağ üst tarafında iç içe geçmiş bir simge bulunur. Bu simgeye tıklayarak kopyaladığınız bağlantı linki eklenir.
  • Daha sonra uygulama sizi yönlendirir. Story ekranında görüldüğü zamandan itibaren, daha fazlası için yukarı kaydır link yazısı görülebilmektedir.
  • Ardından hikayeyi paylaşmalısınız.
  • Birkaç dakika içinde bu işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu sayede Instagram uygulaması üzerinden takipçilerinizi istediğiniz bağlantıya yönlendirebilirsiniz.

Instagram Kaydırma Linki Nasıl Eklenir?

Günümüzde kaydırma özelliği ile link ekleme çok fazla kullanılmaktadır. Instagram kaydırmalı link ekleyebilmek için hikâye kısmına girmeniz ve ardından sağ üst kısımdaki simgeye link eklemek için tıklamanız yeterlidir. Burada belirtmek istediğimiz bir konu vardır. Instagram kaydırma linki eklemeden önce mutlaka linki kopyalamanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde normal bir şekilde hikâyelerinizde resim paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız hikâyelerde kaydırma linki eklenmiş olacaktır.

Instagram Kaydırma Özelliği Hangi Hesaplar İçin Uygundur?

Instagram uygulamasında daha fazlasını gör linki ya da yukarı kaydırmalı link için işletme hesabına sahip olmak zorundasınızdır. Ayrıca telefonunuzdan hesabınızı onaylamanız gerekmektedir. Bununla birlikte hesabınızda en az 10.000 takipçi olmalıdır. Eğer 10 binin altında takipçiniz bulunuyorsa instagram takipçi satın al kullanarak 10 bin barajını geçmek için destek alabilir ve yukarı kaydır özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. 

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip