Instagram’da Fake Hesap Açma Yolları

Instagram’da fake hesap açıp, kullanıcıları kendi kimliklerinizi paylaşmadan takip etmek istiyorsanız, fake hesap açma yollarını araştırmalısınız. Sizlere bu yazımızda fake hesapları hangi yollarla açabileceğiniz açıklayacağız. İlk olarak kendi hesabınızdaki e-posta ile fake bir Instagram hesabı alamayacağınız için yeni bir e-posta oluşturmalısınız. Ancak burada şunu da belirtmeliyiz ki, yeni oluşturacağız e-postanın bilgilerini doldururken kendi adınızı ve soyadınızı kullanmamalısınız çünkü kullanıcılar sizi bu şekilde tanıyabilirler. Bu şartı sağladığımızda, fake hesap oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka yol ise, geçici bir e-posta oluşturmadır. Mail sistemleri arasında doğrulamayı geçmenizin ardından herhangi bir telefon numarası ile e-postayı onaylamaya gerek duymadan uygulayacağınız birkaç adım sayesinde geçici bir E-mail adresi oluşturabilirsiniz. Geçici mail adresi ile de fake hesap açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram’da Fake Hesap Açma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Instagram kullanıcılarına fake hesaplarınızı, kendinize ait olduğunu belli etmemeniz için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Fake hesabı kendi adınıza açmamak çoğu zaman bazı durumlarda yetmemektedir ve kullanıcılar tarafından anlaşılabilmektedir. İlk önce açacağınız hesabın profilini hangi cinsiyette alacağınıza karar vermelisiniz. Bu kararı dikkatlice düşündükten sonra aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekir.

  • Kullandığınız kullanıcı adını seçerken, kesinlikle sizi çağrıştıran bir ad kullanmamalısınız.
  • Fake hesapta paylaşacağız gönderilerin ajans çekimi olmaması gerekmektedir. Genelde fake hesap kullanıcıların yaptığı en yaygın hata budur.
  • Paylaştığınız gönderileri aynı zaman diliminde paylaşmamalısınız. Yani kendi hesabınıza yaptığınız paylaşımlar gibi bu hesapta da o şekilde paylaşımlar yapmalısınız.
  • Hesabınızı orijinal bir hesap gibi görünmesini istiyorsanız, beğeni ve takipçi satın alma paketlerini kullanabilirsiniz.

Instagram Fake Hesap Neden Kullanılır

Instagram fake hesap kullanılmasının nedeni, genelde kullanıcılar sosyal medya güvenilirliğinden şüphe duyduğu için kişisel bilgilerini paylaşmak istemezler. Bir başka nedeni ise, herhangi bir kullanıcı ya da yakın arkadaşlarının kandırmak için fake hesap kullanabilirler.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip