Instagram’a Bağlanan Hesaplardan Çıkamama Sorunu

Instagram uygulaması kullanıcılarına birden fazla hesap üzerinde, aynı zamanlarda paylaşım yapabilme olanağı sunmaktadır. Ayrıca uygulamaya birden fazla hesabı kaydederek, şifrenizi girmeden hesaplar arası geçiş yapma olanağını da sunmaktadır. Bu işlemleri gerçekleştirirken hesap ekleme konusunda bir sorunla karşılaşılmasa da, bağlandığınız hesaplardan çıkamama sorunu yaşayabilirsiniz. Siz de Instagram'a bağladığım hesaplardan çıkamıyorum diyorsanız, bu sorun hakkında detayları açıklıyoruz. Instagram uygulaması üzerinden paylaşım yapabilmeniz mümkündür.

Yaptığınız bu paylaşımları diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. Bu işlemlerinizi daha çok kolaylaştırmak adına Instagram uygulaması kullanıcılarına diğer sosyal medya hesaplarını, Instagram'a bağlayabilme özelliğini sunar. Ancak bir süre sonra yaptığınız paylaşımların diğer sosyal medya hesaplarınızda otomatik olarak paylaşılmasını istemeyebilirsiniz. Bu noktada Instagram uygulamasına bağladığınız diğer sosyal medya hesabınızın bağlantısını kaldırmanız gerekir. Eğer bağladığınız hesapları kaldıramıyorsanız, bu sorun ile karşılaşabilmeniz mümkündür.

Instagram’a Bağladığım Hesaplardan Çıkamıyorum Sorunu Çözümü

Instagram uygulamasına bağladığınız hesaplardan çıkamıyorum diyorsanız, bu sorunun çözümü hakkında sizlere bilgiler sunacağız.

  • Öncelikle Instagram hesabınızı giriş yapmanız gerekiyor. Ardından profilinizin bulunduğu kısma gelmelisiniz. Profil kısmınıza giriş yaptığınızda sağ üst köşede yer alan 3 çizgi şeklindeki simgeye tıklamalısınız.  Bu simgeye tıkladığınızda, en altta bulunan ayarlar bölümünü görebilirsiniz. Ayarlar bölümüne tıklamanız gerekir.
  • Ayarlar bölümünden hesaplar diyerek işleminize devam etmelisiniz. Hesaplar bölümüne giriş yaptığınızda, hesabınızla ilgili pek çok ayar olduğunu görürsünüz. Bu ayarlar arasından bağlı hesaplar seçeneğini seçmelisiniz.
  • Bu kısma erişim sağladığınız da, hesabınıza bağlamış olduğunuz diğer sosyal medya hesaplarınızı görebilirsiniz. Bağladığınız hesapları kaldırma işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kaldırmak istediğiniz sosyal medya hesabınızın üzerine tıklayarak, hesabı kaldır demelisiniz.

Instagram Hesabınızı Sosyal Medya Hesaplarınıza Nasıl Bağlayabilirsiniz?

Instagram hesabınızı diğer sosyal medya hesaplarınıza bağlama işlemi için yukarıda bahsettiğimiz adımları uygulayarak, bağlantılı hesaplar bölümüne gelmelisiniz. Ardından bu kısımdan sosyal medya hesaplarınızı Instagram'a bağlayabilmeniz mümkündür.

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip